Nieruchomości wakacyjne

0
257

Coraz większą popularnością w ostatnich latach cieszą się nieruchomości w krajach typowo wakacyjnych, Polacy coraz chętniej inwestują w domy i mieszkania w krajach nad Morzem Czarnym lub Śródziemnym. Kupno nieruchomości w krajach takich jak Bułgaria, Egipt, Turcja czy Hiszpania to nie tylko świetna okazja do zapewnienia sobie lokalu na wakacje ale również świetna inwestycja.

Zwrot z inwestycji w mieszkanie lub dom w ciepłych krajach można uzyskiwać już od momentu kupna poprzez wynajem nieruchomości w celach wypoczynkowych jak również dzięki wciąż rosnącej cenie takich nieruchomości wraz z rosnącym zainteresowaniem. Podczas kryzysu ceny takich lokali w takich krajach jak Hiszpania czy Portugalia były wyjątkowo okazyjne.

Coraz więcej osób kupuje również takie mieszkania z myślą o swojej emeryturze, koszty życia w takich krajach jak Bułgaria, Egipt czy Turcja są znacznie niższe niż w Polsce, więc spędzenie jesieni życia w takim kraju okazuje się być marzeniem do spełnienia. Zainteresowanie Polaków nieruchomościami w takich krajach jak Bułgaria wciąż rośnie. Trend ten został dostrzeżony przez deweloperów którzy budują całe miasteczka apartamentów. Według analityków to już ostatnia szansa na kupno nieruchomości w tak atrakcyjnych cenach, z roku na rok ceny rosną o kilkanaście procent, dlatego warto szybko rozważyć zakup takiego mieszkania.