Jak uzyskać pożyczki pozabankowe dla spółek z oo?

0
350
FairFinance24 pożyczki pozabankowe dla spółek z oo

Obecnie na polskim rynku funkcjonuje wiele firm, których działalność opiera się na oferowaniu pomocy finansowej przedsiębiorcom. Pojawia się jednak pytanie o to, czy pożyczkę pozabankową może uzyskać zarówno jednoosobowa działalność gospodarcza, jak i spółka z oo? Podstawową różnicą między nimi jest skala odpowiedzialności ich właścicieli. Dlatego zasady przyznawania pożyczek i kredytów dla spółek mogą nieco różnić się od tych, które obowiązują samodzielnych biznesmenów. Na szczęście, mimo to ich uzyskanie nie jest niemożliwe. FairFinance24 pożyczki pozabankowe dla spółek z oo to produkty dostosowane do potrzeb wieloosobowych działalności gospodarczych.

Zalety pożyczek pozabankowych

Jeszcze do niedawna pożyczki pozabankowe nie cieszyły się dużym zaufaniem. Uległo to jednak zmianie. Obecnie możemy dokładnie sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej i opinie innych klientów, zanim zdecydujemy się na skorzystanie z jej usług. Prywatne pożyczki zyskały popularność za sprawą kilku czynników:

  • są dostępne dla każdego – jeśli bank odmówi przedsiębiorcy udzielenia kredytu, nie wszystko stracone; niektóre firmy oferują swoje produkty nawet osobom zadłużonym, o niskiej zdolności kredytowej
  • są udzielane szybko – jeśli starasz się o wzięcie pożyczki, nie będzie to wymagało od ciebie wypełnienia licznych formalności; wiele produktów finansowych otrzymasz nawet w formie online
  • swoją różnorodną ofertę firmy pożyczkowe kierują zarówno do spółek, jak i do jednoosobowych działalności gospodarczych o różnych potrzebach.

Jeśli wasza działalność biznesowa potrzebuje jednorazowej pomocy finansowej, FairFinance24 pożyczki pozabankowe dla spółek z oo będą dobrym rozwiązaniem.

FairFinance24 pożyczki pozabankowe dla spółek z oo – oferta

Firmie FairFinance24 zaufało już wielu klientów. Posiada ona w swojej ofercie kilka produktów finansowych, z których każdy skierowany jest zarówno do spółek, jak i do jednoosobowych działalności gospodarczych. Są to:

  • pożyczka ,,Mocno Pomocna”, umożliwiająca spłatę zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym
  • pożyczki z kategorii ,,Biznes Limit”, w tym ,,Biznes Limit Kapitał”, która umożliwia utrzymanie ciągłości spłaty kapitału. Różnią się one od siebie okresem finansowania, możliwością jego przedłużenia oraz maksymalną kwotą pożyczki.

Odpowiedzialność wspólników danej spółki z oo ogranicza się do wniesionych przez nich udziałów i nie tyczy się majątku osobistego. Nie stanowi to jednak przeszkody w uzyskaniu pomocy finansowej. FairFinance24 pożyczki pozabankowe dla spółek z oo to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy i przekonaj się o tym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here