Grzywka – nieśmiertelny hit fryzjerstwa

0
231
Grzywka – nieśmiertelny hit fryzjerstwa

Jeśli mamy wysokie czoło z powodzeniem możemy zatuszować je pod warstwą długiej grzywki. Reszta twarzy stanie się dzięki temu bardziej proporcjonalna. Trójkątna buzia stanie się dzięki niej bardziej subtelna, a szczupła zyska na krągłości.

Dla kogo grzywka, dla kogo nie?

Długa grzywa nie będzie sprzymierzeńcem kobiet o pyzatej twarzy. Buzia będzie sprawiać wrażenie jeszcze bardziej pulchnej. W takim przypadku musi być ona krótsza i cieniowana, jak najbardziej na miejscu jest asymetryczne cięcie. Pani o twarzy trójkątnej powinna zdecydować się na grzywkę zaczesaną razem z przedziałkiem na jedną stronę, tutaj również świetnie sprawdzi się asymetryczna grzywa. Grzywki zdecydowanie nie lubią włosów cienkich i kręconych. Ich układanie sprawia właścicielkom takich włosów kłopoty i jest czasochłonne.

Grzywka podkreśla oczy. Jeśli mamy ładną oprawę oczu warto ją wyeksponować właśnie za pomocą grzywki! Dzięki niej staną się one naszym największym atutem.

Jakie grzywki lansują celebryci? Jakie są najmodniejsze?

Jeśli się już pojawia to jest najważniejsza. Reszta uczesania jest tylko dodatkiem do fryzury, to grzywka wiedzie prym. Modna jest najprostsza, zwykła grzywa. Przywodzi na myśl szalone lata 70′ i ich niezapomniany styl. Jest łatwa w wykonaniu. Wysuszone kosmyki utrwalamy gumą do włosów lub pianką.

Jeśli nie lubi prostoty możemy postawić na odważniejszą wersję fryzury z grzywką. Styliści proponują oryginalnym panią ukośne i nieco postrzępione grzywki. Dodają nam lekkości i subtelności. Są świetną fryzurą dla młodych dziewczyn.

Krótkie włosy również świetnie współgrają z grzywką. Na topie są mocno postrzępione grzywy i efektowne pazurki. Przy nieco dłuższych włosach grzywka może opadać nawet na policzki. Są to niebywale modne i twarzowe uczesania.

Masz już grzywkę? Myślałaś już o jej lekkiej zmianie (oczywiście po konsultacji z fryzjerem)? A może masz ochotę zmienić radykalnie swoją fryzurę? Zastanów się nad grzywką. Odpowiednio dobrana, przy dobrze wycieniowanych włosach może sprawić, że odmienisz się diametralnie. Na plus, oczywiście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here