Czy poradzimy sobie bez programów komputerowych?

0
193
Czy poradzimy sobie bez programów komputerowych?

Jakie mielibyśmy życie gdyby nie to, że posiadamy na  szczęście ważne i bardzo nam przydatne programy komputerowe, które to oczywiście jednak, trzeba przyznać, że przecież pozwalają na, z komputera korzystać. Jaki sens niby miałoby w ogóle posiadanie komputerów gdyby nie to, że posiadamy do nich programy. Przecież Word, czy Excel, wszystko to są właśnie nasze programy, dzięki którym my w ogóle w jakiś sposób możemy sobie jeszcze radzić  i pomagać. Programy ułatwiają nam tak w zasadzie życie, a nie nasze komputery.

To tak samo, jak mielibyśmy niby mieć telewizor, ale nie opłacalibyśmy satelity, co my byśmy wówczas z niego mieli, byłby telewizor, który oczywiście można byłoby oglądać, ale bardziej jako mebel, już telewizji nie można byłoby prawdopodobnie na nic oglądać. Taki telewizor to raczej troszeczkę mała przyjemność i rozrywka. Podobnie jest właśnie z komputerem. Mamy wszelkie gry, w które na nim ramy, to też są przecież programy, dzięki którym mamy jakąś tam rozrywkę. Poza tym programy, które wykorzystujemy w pracy, do pisania, czy tez do liczenia, to też wszystko razem wzięte, przecież to jest też właśnie program, a raczej programy, które ułatwiają już nam w tym wypadku, czy pracę, czy też naukę, bo możemy sobie na odpowiednich arkuszach tworzyć na przykład prezentację, czy też wypracowania.

Mamy także programy do odbierania poczty, mamy również programy, dzięki którym korzystamy z internetu, a kto mógłby sobie wybrać aż taką wygodę i aż takie możliwości. Przecież sami widzimy, że programy otaczają nas  całkowicie, w każdym tego słowa znaczenia, i gdyby nie ona i przeróżne ich nowe wydania i udoskonalenia, to my w ogóle mielibyśmy zdecydowanie większe kłopoty w życiu i z pracą i rozrywką i nauką, itp. Sami widzimy, że programu wkroczyły już w każdą możliwą dziedzinę i tylko dzięki temu, że je posiadamy, to możemy czuć się wolni i wyzwoleni z wielu rzeczy, które mogłyby nam ewentualnie przeszkadzać. Warto próbować nowe programy, wszelkie nowe programy, bo są one jeszcze lepszymi wydaniami, aniżeli poprzednie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here