Co chiromata wywróży Ci z dłoni?

0
188
Co chiromata wywróży Ci z dłoni?

Chiromancja to inaczej sztuka przepowiadania przyszłości na podstawie dłoni.Za jej kolebkę uważane są Indie. Zaskakującym jest fakt, że ta sztuka wróżbiarska dzięki Kongresowi Psychologii Eksperymentalnej w Paryżu (1913 r.) została podniesiona do rangi nauki.

Do wróżenia używamy „ręki głównej”, czyli tej którą piszemy. Dla osób praworęcznych będzie to prawa dłoń, a dla leworęcznych – lewa. Ma ona związek z naszymi wadami i zaletami oraz zdolnościami. Z tej dłoni dowiemy się co nam szykuje los.
Z „ręki wolnej woli” – druga dłoń – uzyskamy informacje na temat naszej postawy, marzeń
i uczuć. Doświadczony Chiromanta weźmie również pod uwagę ogólny wygląd ręki-długość palców, kształt dłoni, kolor linii.
Na dłoniach jest mnóstwo znaków. Wróżąc, bierzemy pod uwagę przede wszystkim linie. Są one indywidualne i ich wygląd zmienia się w ciągu trwania życia odzwierciedlając to co nas w nim spotkało. Przykładowo- jeśli nasze życie jest pełne napięć i stresów, linie będą ciemne i dość liczne. Pojawienie się takich, których do tej pory nie było może świadczyć o szykujących się nowych możliwościach.

Wyróżniamy takie linie jak:

życia – usytuowana u podstawy kciuka
serca – rozpoczyna się poniżej podstawy palca wskazującego i biegnie do krawędzi dłoni
miłości – zaczyna się między palcem wskazującym a środkowym i dotyka linii serca
małżeństwa – znajduje się na krawędzi dłoni poniżej podstawy małego palca
rozumu – zaczyna swój bieg pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym
losu – od palca środkowego w kierunku nadgarstka (jeśli na obu końcach jest lekko
rozwidlona zapowiada to karierę i bogactwo)
sukcesu – od dołu dłoni do podstawy palca serdecznego
Urana – na krawędzi dłoni bliżej nadgarstka (szalenie rzadko spotykana zazwyczaj świadczy o zdolnościach paranormalnych)

Zauważono również, że na dłoniach oprócz linii i znaków(kwadraty, trójkąty, litera M , bransolety na nadgarstkach lub kreseczki), znajdują się też wzgórki. Każdemu z nich i palcom dłoni przyporządkowano odpowiednie planety z układu gwiezdnego. Są to:

palec Wenus – kciuk (symbolizuje flirt i miłość, obecność wzgórka informuje, że jej właścicielka to bogini miłości)
palec Jowisza – wskazujący (odpowiada za sukces i pomyślność w życiu, wzgórek świadczy, że osoba ta jest prawdziwym wybrańcem losu)
palec Saturna – środkowy (kieruje naszą karierą, wpływa na ambicję i dążenie do osiągnięcia sukcesu)
palec Słońca – serdeczny (odpowiada za nasze zdrowie i kondycję psychiczną)
palec Merkurego – mały (odpowiedzialny za „dary losu” jakimi mogą być wygrane pieniężne, kontakty z interesującymi ludźmi)

Nie sposób oczywiście opisać wszystkie zawiłości chiromancji. Wróżbita biegły w tej sztuce przekaże nam klarowny obraz sytuacji. Bez względu na to co od niego usłyszymy, otrzymamy w ten sposób potężne narzędzie do przeprowadzenia zmian w życiu. Jeśli wróżba nie będzie dla nas zbyt korzystna, zamiast popadać w marazm obmyślmy strategię pokonania przeciwności. A jeśli będzie dobra, to nie oznacza, że bez żadnego wysiłku z naszej strony los poda nam wszystko na tacy .Pamiętaj to twoje życie. Wróżba wskazuje możliwości, ale to ty nadajesz kierunek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here